התקנת זרוע לטלוויזיה מחיר

תוכן עניינים

התקנת זרוע לטלוויזיה מחיר

עם המסכים הדקים המודרניים, אותם אפשר למצוא היום בכל בית, כבר אין ממש צורך בהתקנה של זרוע לטלוויזיה. יחד עם זאת, אם יש לכם טלוויזיה גדולה שאותה לא ניתן לתלות ישירות על הקיר ונדרשת זרוע שעליה ניתן יהיה להניח את הטלוויזיה, גם זה אפשרי לחלוטין. בכל מקרה, אם אתם מחפשים פתרון תלייה למסך שטוח, או כפי שקרוי בפי העם, פלאזמה, לא נדרשת כל זרוע לשם כך. בכל מקרה, בהזמנת שירות התקנת זרוע לטלוויזיה מחיר השירות לא אמור להיות גבוה יותר ממספר מאות שקלים, סביב השלוש מאות שקלים ובמקרים רבים גם פחות מכך.

התקנת זרוע לטלוויזיה מחיר

מתי נדרשת זרוע לטלוויזיה?

ובכן, זה תלוי למה אתם מתכוונים כשאתם אומרים זרוע. אם הכוונה היא לזרוע עליה ניתן להניח טלוויזיה הרי שזרוע כזאת נדרשת אך ורק לצורך תליית טלוויזיה ישנה שהיא אינה מסך שטוח. המסכים השטוחים המודרניים ניתנים לתלייה ישירות לקיר ואינם דורשים זרוע שתישא אותם על גביה. יחד עם זאת, ייתכן שבזרוע אתם מתכוונים לאותה פלטפורמת מתכת שמחברים לקיר ושעליה תולים את המסך השטוח. במקרה כזה הזרוע מסופקת לכם עם הטלוויזיה ותוכלו לתלות אותה ממש כמו שתולים תמונה, רק עם יותר ברגים יותר חזקים. אם הפלטפורמה הזאת לא נמצאת ברשותכם מכל סיבה שהיא, ישנם היום פתרונות גנריים שניתן להיעזר בהם, אם כי ספציפית במקרים אלה ולא רק בהם, מומלץ להיעזר במתקין מקצועי, שיבצע את ההתקנה הנדרשת בצורה הנדרשת.

האם כדאי בכל זאת לנסות לתלות לבד?

ובכן, במקרה של התקנת זרוע לטלוויזיה מחיר השירות הוא לא כזה שאמור להעלות בכם התלבטויות רבות מדי. יחד עם זאת, אם אפשר לחסוך מאתיים שלוש מאות שקלים אז למה לא. העניין הוא שאתם צריכים להרגיש שאתם בטוחים ביכולת שלכם לתלות את הטלוויזיה כפי שצריך, שאתם יודעים איך לעשות את זה נכון לא רק כדי שהטלוויזיה תהיה תלויה על הקיר אלא שהאופן בו היא תלויה גם יוכל להעניק לכם חוויית צפייה מושלמת ושאתם יודעים ויכולים לבצע את כל הפעולות ההיקפיות הנדרשות. פעולות היקפיות כאלה יכולות לכלול למשל הובלת כבלים במידה ואתם תולים את הטלוויזיה הרחק משקעי החשמל והכבלים. השאלה האם להזמין איש מקצוע אם לאו היא שאלה לגמרי סובייקטיבית וכל החלטה שתקבלו היא החלטה טובה. מה שחשוב הוא שאת ההחלטה הזאת תבססו על המידע המתאים וזה אומר שעליכם לחשוב על כל הפעולות שצריך לבצע ולהבין שלא מדובר רק בהברגה של שלושה ארבעה ברגים בקיר. אם לאחר שחשבתם על כל הפרמטרים החלטתם שלצורך התקנת זרוע לטלוויזיה מחיר של כמה מאות שקלים זה עדיין יותר מדי לשלם, אתם יכולים לעשות את הדברים לגמרי בעצמכם ובמרבית הבתים זה בדיוק מה שקורה.

האם המתקין מספק גם את הזרוע?

אז כפי שאמרנו קודם לכן, אם אתם מעוניינים להתקין זרוע שעליה מניחים טלוויזיה כבדה, את הזרוע מומלץ לקנות בעצמכם, זה יעלה לכם תמיד זול יותר. אם מדובר בהתקנת מסך שטוח, הרי שהתקן ההצמדה לקיר מסופק לכם עם הטלוויזיה עצמה ואתם לא צריכים לרכוש אותו לא בנפרד ולא מהמתקין עצמו. יחד עם זאת, אם ההתקן הזה חסר לכם מכל סיבה שהיא, מומלץ לספר על כך למתקין מראש ולבקש ממנו שיגיע עם פתרונות אפשריים. פתרונות כאלה יכולים לכלול התקנים ייעודיים לדגם הטלוויזיה שלכם וכן התקנים גנריים שניתן להתאים לכל מסך שטוח וזה כבר משהו שהמתקין צריך להביא איתו.

צרו עימנו קשר

היתרונות שלנו

אולי גם יעניין אתכם...

רעיונות לתלייה!

מתקין טלויזיה הגיע. היכן תולים את המסך? חשוב כמובן לתלות בהתאמה לחלל החדר. אם מדובר במטבח, אפשר להתקין את הטלוויזיה על זרוע. שיטה זו

להמשך קריאה »
Open chat
אנחנו זמינים גם בוואטסאפ!