התקנת טלוויזיה על קיר גבס

תוכן עניינים

התקנת טלוויזיה על קיר גבס

אם אתם מעוניינים לרכוש טלוויזיה חדשה לביתכם ואתם רוצים לתלות אותה על הקיר אך יש בביתכם קירות גבס, אתם בוודאי חוששים לתלות את הטלוויזיה על קיר גבס. לא מעט אנשים בטוחים כי קיר גבס הוא קיר חלש יותר ועדיף שלא להעמיס עליו יותר מדי ועל כן הם בטוחים כי התקנת טלוויזיה על קיר גבס היא לא אפשרית. יחד עם זאת, חשוב מאוד לדעת שכאשר בוחרים באיש מקצוע מיומן ומקצועי בתחום תליית טלוויזיה על קירות גבס, ניתן לתלות כל טלוויזיה גם על קיר גבס. כמובן שבמקרה הזה באמת חשוב שלא להתפשר על איש המקצוע הרלוונטי לכם שכן, חוסר מקצועיות בהתקנת טלוויזיה על קיר עלולה להוביל אתכם למצב של הריסת הקיר ונפילת הטלוויזיה.

התקנת טלוויזיה על קיר גבס

כיצד תולים טלוויזיה על קיר גבס?

תליית טלוויזיה על קיר גבס תתבצע באמצעות דיבלים מיוחדים. על אף שלא כל דיבל מתאים לתליית טלוויזיה על קיר גבס, חשוב מאוד לדעת שישנם לא מעט דיבלים שכן מתאימים לכך ואפילו ניתן למצוא אותן בכל חנות לחומרי בניין. מוכרים בחנויות מעין אלה יוכלו להמליץ לכם על רכישת הדיבלים המתאימים לקיר הגבס ולטלוויזיה שאתם מעוניינים לתלות על הקיר בהתאם לגודלה וסוגה. כמו כן, ניתן כיום לעשות שימוש ביתד שמתברג העשוי פלסטיק או מתכת המאפשר תלייה קלה על קיר. מדובר על אמצעי שרלוונטי בעיקר לתליית טלוויזיה קטנה.

תליית טלוויזיה עם מסך גדול על קיר גבס

כמובן שלא מעט אנשים מעוניינים לרכוש טלוויזיה המכילה מסך גדול לביתם, אשר מציעה חווית צפייה ייחודית ואיכותית ועל כן, אותם אנשים בוודאי תוהים מה עליהם לעשות עם מסך גדול וקיר גבס. במקרה הזה לצורך התקנת המסך יש לקדוח חור מקדים בקיר ולנעוץ בתוכו את הדיבל. יש להצמיד את הלשונית של הדיבל ולחתוך את היתרה הבולטת. לאחר מכן ניתן להבריג בדיבל את הבורג המתאים לצורך המשימה העומדת על הפרק.

מה לגבי טלוויזיה ששוקלת הרבה?

אם מדובר על טלוויזיה ששוקלת לא מעט, כלומר: טלוויזיה ששוקלת מ70 ק"ג ועד 100 ק"ג יש להשתמש במתקן תלייה מיוחד אשר יכולת לשאת פריטים כבדים. את מתקן התלויה ניתן להתקין באופן סמוי לתוך הקיר. כמובן שמדובר על עבודה שרלוונטית למומחים בלבד שכן, קיר גבס הוא קיר לא מאוד חזק ובכדי לאפשר לו לשאת כובד של טלוויזיה בעלת משקל משמעותי, יש צורך לדאוג שרק אנשי מקצוע שיודעים כיצד לעשות את העבודה, יבצעו אותה.

מה חשוב לדעת לפני שתולים טלוויזיה על קיר גבס?

הגבס מהווה ללא ספק כיום חומר פופולארי מאוד ולא מעט אנשים משתמשים בו בעיצוב הבית שלהם. באמצעות הגבס קל מאוד ליצור נישות, הנמכות תקרה, מסגרות ועוד. מכיוון שניתן למצוא כיום לא מעט קירות גבס בבתים פרטיים, הרי שלא מעט אנשים בטוחים כי לתלות טלוויזיה על קיר מעין זה, זה לא בא בחשבון והם יהיו צריכים להביא רהיט ייעודי כלשהו על מנת להניח עליו את הטלוויזיה. אולם, אין הדבר נכון. גם על קיר גבס ניתן לתלות כיום טלוויזיה. רק שטרם מתקינים את הטלוויזיה על קיר גבס, יש להתייעץ עם מתקין טלוויזיות מקצועי לגבי מיקום ההתקנה, המרחק של התקנת הטלוויזיה, הגובה הרצוי להתקנת הטלוויזיה והכל בכדי שלא לפגוע בגבס שכבר בנוי ובכדי שהטלוויזיה תהיה יציבה, עמידה וחזקה.

כיצד תבחרו את אנשי המקצוע הטובים ביותר עבור תליית טלוויזיה על קיר גבס?

כיום ניתן למצוא לא מעט מתקיני טלוויזיות, אך טרם תבחרו את אנשי המקצוע הרלוונטיים לכם, בדקו היטב האם מדובר על אנשי מקצוע בעלי המלצות, מוניטין בתחום, ותק וניסיון.

צרו עימנו קשר

היתרונות שלנו

אולי גם יעניין אתכם...

רעיונות לתלייה!

מתקין טלויזיה הגיע. היכן תולים את המסך? חשוב כמובן לתלות בהתאמה לחלל החדר. אם מדובר במטבח, אפשר להתקין את הטלוויזיה על זרוע. שיטה זו

להמשך קריאה »
Open chat
אנחנו זמינים גם בוואטסאפ!