התקנת טלויזיה סמסונג

תוכן עניינים

התקנת טלויזיה סמסונגהתקנת טלויזיה סמסונג

קניתם טלוויזיה חדשה של סמסונג ועכשיו אתם רוצים להבטיח שאתם תולים אותה בצורה הנכונה ביותר, שתבטיח לכם את חוויית הצפייה הטובה ביותר? ובכן, התקנת טלויזיה סמסונג אינה שונה כמובן מהתקנה של טלוויזיה מכל דגם אחר וגם אם מדובר בטלוויזיה ישנה יחסית שכבר אין לכם את התקן התלייה שלה לקיר, יש היום פתרונות גנריים באמצעותם תוכלו לתלות גם את הטלוויזיה שלכם. מה שבאמת חשוב הוא, שתבצעו את התלייה על פי עקרונות מקצועיים, שיבטיחו לכם את חוויית הצפייה האולטימטיבית בהתאם לאופי הצפייה בחדר הספציפי ועל כך נדבר בשורות הבאות.

 

קודם כל, מומלץ מתקין מקצועי

לפני הכל ובמיוחד אם אתם לא לגמרי סגורים על כך שאתם יכולים לתלות את הטלוויזיה בעצמכם, מומלץ מאוד להזמין מתקין מקצועי, שיעשה את העבודה בשבילכם. הזמנת מתקין מקצועי היא לא עניין של מותרות, עליהן אתם משלמים רק כדי שמישהו אחר יבצע את העבודה בשבילכם.

מתקין מקצועי הוא איש המקצוע שמכיר את כל אפשרויות התלייה ואת כל העקרונות שעל פיהם נכון להתקין טלוויזיה בכל אחד מחדרי הבית (ובכל חדר הכללים הם שונים). כך למשל, האם ידעתם שאת המהלך של התקנת טלויזיה סמסונג אפשר להשלים גם באמצעות תלייה מהתקרה? ייתכן שבתצורת חלל הפנים בביתכם, אפשרות זו תציע לכם חוויה שונה לגמרי ממה שאתם מכירים ומתקין מקצועי ידע גם להציע לכם את האופציה הזאת וגם כמובן לבצע אותה עבורכם. מתקין מקצועי גם יסייע לכם בכל הנושא של חיווט הכבלים שהוא נושא חשוב מאוד, כפי שנסביר להלן.

 

עקרונות חשובים מרכזיים בתליית טלוויזיה

לכל חדר ישנם עקרונות שונים שעליהם חשוב להקפיד בכל מהלך של התקנת טלויזיה סמסונג או כל דגם אחר. ככלל, תמיד נכון שהטלוויזיה תוצב במרכז המרחב בו ממוקמים הצופים. אם זה בסלון, אז במרכז הרוחב של הספות. אם זה בחדר השינה, אז במרכז המיטה מקדימה. ישנם גם מקרים בהם יהיה נכון יותר לתלות את הטלוויזיה בזווית צידית למרכז הצפייה, אבל לכך אפשר להתייחס כמעין פשרה ולא כברירת מחדל.

מבחינת גובה, לגובה בה תלויה הטלוויזיה ישנה השפעה רבה על חוויית הצפייה. גובה לא נכון יכול לגרום לכאבי צוואר וגב לאורך זמן מחד ולהירדמות מול הטלוויזיה מאידך. באזור שבו הצפייה מתבצעת בישיבה, מעט מעל גובה הראש של אדם ממוצע יושב הוא הגובה המומלץ. בחדר השינה בו הצפייה מתבצעת במצב שכיבה, מעט מעל גובה הראש של אדם ממוצע עומד הוא הגובה המומלץ. גם בפרמטר זה ישנם מקרים בהם נעדיף גבהים אחרים, מכל מיני סיבות, אם כי גם במקרה זה מדובר במעין פשרה ולא בברירת המחדל הרצויה.

לבסוף, חשוב תמיד לבחור את המקום הנכון ביחס לחוויית הצפייה ולא ביחס לשום אילוץ אחר. כך למשל, רבים בוחרים להתקין את הטלוויזיה היכן שממוקמים שקעי החשמל והכבלים. במקרים רבים זה ממש לא אמור להיות המקום הנכון, אבל אף אחד לא רוצה להתעסק עם מתיחת חוטים. מתקין מקצועי לא ייקח בחשבון כלל את הסוגייה של חיווט הכבלים ברחבי החדר ויתקין את הטלוויזיה במקום הנכון לה ביותר. לאחר מכן, ישנם פתרונות לחיווט הכבלים בצורה מסודרת ונסתרת כך שהם לא יפריעו לכם ויעשו את המלאכה שלהם לשרת את חוויית הצפייה שלכם ולא שחוויית הצפייה שלכם תשרת אותם.

ישנם כמובן עקרונות נוספים שכדאי להקפיד עליהם במסגרת תליית טלויזיה סמסונג, אבל את כולם יודע ומכיר מתקין מקצועי, שתמיד יוכל להתקין לכם את הטלוויזיה בצורה הנכונה ביותר לכם.

צרו עימנו קשר

היתרונות שלנו

אולי גם יעניין אתכם...

רעיונות לתלייה!

מתקין טלויזיה הגיע. היכן תולים את המסך? חשוב כמובן לתלות בהתאמה לחלל החדר. אם מדובר במטבח, אפשר להתקין את הטלוויזיה על זרוע. שיטה זו

להמשך קריאה »
Open chat
אנחנו זמינים גם בוואטסאפ!