מתקן תליה לטלוויזיה מהתקרה

תוכן עניינים

מתקן תליה לטלוויזיה מהתקרה

כולם תולים את הטלוויזיה שלהם על הקיר ויש להם סיבות טובות מאוד לעשות זאת, אבל זה לא אומר שגם אתם צריכים. ישנן סיבות טובות לתלות את הטלוויזיה גם מהתקרה ואם זאת האופציה המתאימה לכם, תוכלו לעשות זאת באמצעות מתקן תליה לטלוויזיה מהתקרה. איך משיגים את המתקן? האם הוא אמור להיות מסופק יחד עם הטלוויזיה? האם המתקן מתאים לכל דגמי הטלוויזיות? על מה חשוב להקפיד בתליית טלוויזיה מהתקרה? על שאלות אלו ועוד תוכלו למצוא את התשובות ממש כאן בשורות הבאות.

מתקן תליה לטלוויזיה מהתקרה

היכן משיגים מתקן לתליית טלוויזיה מהתקרה?

ובכן, ברכישת טלוויזיה חדשה מסופקת לכם גם פלטפורמה ייעודית לתלייתה על גבי הקיר. במרבית הדגמים זוהי הפלטפורמה היחידה המסופקת, אם כי ישנם דגמים מסוימים שאיתם מסופק גם מתקן תליה לטלוויזיה מהתקרה. במידה ולא סופק לכם מתקן כזה או שלא מדובר בטלוויזיה חדשה שזה עתה קניתם, תוכלו לקנות מתקן כזה בחנויות למוצרי בית ומוצרי חשמל וכן באתרי אינטרנט ייעודיים המוכרים מגוון רחב של פריטים לבית. ככלל, מדובר במתקנים גנריים שאמורים להתאים לכל דגמי הטלוויזיות בעלות חיבור סטנדרטי בגב שלהן. יחד עם זאת, לא כל הטלוויזיות מגיעות עם מערך חיבור סטנדרטי ולכן חשוב בהחלט לבחון ולוודא שהמתקן אותו אתם מזמינים אכן מתאים לדגם הטלוויזיה הספציפי שלכם.

כמו כן, שימו לב שתליית הטלוויזיה מהתקרה פותחת בפניכם אופציות חדשות שלא קיימות במודל התלייה על הקיר. אופציה אחת היא סיבוב של הטלוויזיה 360 מעלות לצפייה בה מכל זווית ואופציה שנייה היא הנמכה והגבהה של הטלוויזיה. שתי האופציות האלה תלויות כמובן בסוג המתקן שאתם רוכשים. ישנם מתקנים סטטיים שפשוט מספקים את הפלטפורמה לעיגון הטלוויזיה לתקרה וישנם דגמים בעלי מנגנון טלסקופי להגבהה והנמכה של הטלוויזיה וכן בעלי מנגנון מסתובב המאפשר לסובב את הטלוויזיה לכל זווית. את הדברים האלה אתם רוצים לבחון לפני שאתם מזמינים את המתקן ולבטח לפני שאתם מעגנים אותו לתקרה.

על מה חשוב להקפיד בתליית טלוויזיה מהתקרה?

אחד הדברים שחשוב מאוד להבין בתליית טלוויזיה מהתקרה הוא, שאתם יכולים לתלות את הטלוויזיה בכל מקום בחלל החדר וזה אומר שהטלוויזיה תופסת מקום בחלל החדר, שלא כמו בתליית טלוויזיה על הקיר אז נותרת הטלוויזיה צמודה לקיר כמו תמונת קיר. אחת הבעיות המרכזיות במצב זה הוא שאתם עלולים להתקין את המתקן באזור שיציב את הטלוויזיה באזור בו אתם עצמכם מסתובבים, מה שעלול לייצר סיכון ל"התנגשות" בין הטלוויזיה ובין הראש שלכם מעת לעת, דבר שיכול בעצמו לייצר סיכון לקריסת הטלוויזיה מעבר לחוסר הנוחות הרבה שבעניין. כמו כן, האופציה של מתקן תליה לטלוויזיה מהתקרה אומרת שהטלוויזיה תהיה מעט מרוחקת מהקיר ולכן עלולה להוות גורם מפריע לעיצוב הכולל, להסתיר אור וחלקים שונים מהחדר.

במרבית המקרים, השימוש במתקן זה נועד להתקנת טלוויזיה באזור פינתי, כאשר זווית הצפייה המועדפת עלינו היא זווית אלכסונית, זווית שאין שום אפשרות ליישם אותה באמצעות המודל של תלייה על הקיר. במקרה זה, הטלוויזיה עדיין צפויה להיות צמודה יחסית לקיר ולא להוות גורם מפריע. בכל מקרה אחר, חשוב שתבחנו את נושא גובה הטלוויזיה ואת זה שהיא לא מהווה גורם מפריע ולבטח לא מכשול שעלול לייצר היתקלויות לא נעימות. פרט לכך, האופציה של מתקן תליה לטלוויזיה מהתקרה היא אופציה נהדרת שיכולה להוות פתרון עדיף ולעיתים גם פתרון יחיד. התייעצות עם איש מקצוע לפני שאתם מבצעים את התלייה, תסייע לכם להבטיח שאתם לא עושים טעויות במודל תלייה לא מוכר זה. 

צרו עימנו קשר

היתרונות שלנו

אולי גם יעניין אתכם...

רעיונות לתלייה!

מתקין טלויזיה הגיע. היכן תולים את המסך? חשוב כמובן לתלות בהתאמה לחלל החדר. אם מדובר במטבח, אפשר להתקין את הטלוויזיה על זרוע. שיטה זו

להמשך קריאה »
Open chat
אנחנו זמינים גם בוואטסאפ!