תליית טלוויזיה על קיר

תוכן עניינים

תליית טלוויזיה על קיר

כל אדם יודע שטלוויזיה יכולה לשדרג לחלוטין את חלל הסלון, אך מלבד זאת, טלוויזיה מסבה לא מעט עניין והנאה ועל כן, ניתן למצוא אותה כמעט בכל חלל סלון ביתי. יחד עם זאת, כיום ניתן למצוא לא מעט סוגים של טלוויזיות שונות, בגדלים שונים ואיכויות שונות ועל כן, לא פעם קשה לבחור את הטלוויזיה הרלוונטית. מעבר לכך, אחד הפרמטרים שחושבים עליהם כאשר מעוניינים לרכוש טלוויזיה לחלל הסלון הוא המיקום שלה. לא פעם, אנשים בוחרים לוותר על טלוויזיה בגודל הרצוי להם מכיוון שהם לא יודעים היכן למקם אותה. חשוב מאוד לדעת שכיום באמצעות תליית טלוויזיה על קיר, אשר תתבצע על ידי איש המקצוע הטוב ביותר בתחום, כל אדם יכול לרכוש כל טלוויזיה, בכל גודל שהוא חפץ ופשוט לשלב אותה באחד מקירות חלל הסלון שבביתו.

תליית טלוויזיה על קיר

מתקן לתליית טלוויזיה- במה מדובר?

כאשר מדובר על תליית טלוויזיה על קיר, ניתן למצוא כיום מתקנים הרלוונטיים לתליית הטלוויזיה. המתקנים הקיימים כיום הם:

מתקן זרוע שהוא היה נפוץ בעבר בעיקר, כאשר היה מדובר על טלוויזיות גדולות וכבדות. המתקן הזה היה מאפשר את תליית הטלוויזיה על הקיר ושינוי הזווית שלה בהתאם לצורך. יחד עם זאת, חשוב לדעת שמתקן מעין זה איננו מתאים לכל קיר, כך לדוגמא: קיר גבס איננו מתאים למתקן זה.

מתקן שני הוא מתקן צמוד קיר. מדובר על מעין מוטות מתכת שבאמצעותן ניתן לתלות את הטלוויזיה על הקיר, כך שלאחר ההתקנה בלתי אפשרי לראות את המתקן. המתקן המדובר רלוונטי לכל סוגי הקירות: גבס, בלוקים ובטון.

כיצד תולים טלוויזיה על קיר?

את מתקן הטלוויזיה הרלוונטי לתלייה על הקיר, לרוב ניתן לרכוש באופן עצמאי בחנויות ייעודיות. חשוב מאוד שלא לרכוש כל מתקן תלייה באשר הוא, אלא מראש לבחור מתקן איכותי, עמיד, יחציב וחזק. מתקני התלייה המוצעים כיום בחנויות השונות מחולקים בהתאם לגודל המסך ומשקל הטלוויזיה ולכן, חשוב מאוד לרכוש מתקן רק לאחר שרוכשים טלוויזיה וזאת בכדי שהמתקן יותאם  לטלוויזיה בצורה מדויקת. התקנים לתליית טלוויזיה על קיר נעים בין עשרות שקלים למאות שקלים, כאשר המחיר הסופי יקבע בהתאם לעונה שבה אתם קונים אותו ולגודל הטלוויזיה שאתם מעוניינים לתלות.

באיזה גובה כדאי לתלות על הטלוויזיה?

אחד הדברים החשובים שיש לבחון כאשר מעוניינים לתלות את הטלוויזיה על הקיר הוא הגובה בו ממקמים את הטלוויזיה. חשוב לזכור כי מדובר על החלטה שיש לקבל בצורה הטובה ביותר. תליית טלוויזיה על קיר בגובה שאיננו תואם לכל  הפרמטרים העומדים על הפרק, זה דבר פחות טוב שכן, המטרה היא לאפשר לכם לצפות בטלוויזיה בצורה נוחה ונעימה, מבלי שתדרשו להרים את הצוואר בכדי לצפות או להתכופף. לכן, אם אינכם יודעים מהו הגובה הרצוי לתליית טלוויזיה, כדאי מאוד שתתייעצו עם איש מקצוע שמכיר את התחום ויודע כיצד להתאים את גובה הטלוויזיה בצורה המתאימה, בהתאם למיקום שלכם כאשר אתם צופים בטלוויזיה בחדר הסלון או בכל חדר אחר שהטלוויזיה אמורה להתלות בו.

כיצד תולים טלוויזיה על קיר גבס?

קיר גבס איננו חזק כמו קיר בלוקים אך יחד עם זאת, חשוב שתדעו שבכל זאת תוכלו לתלות עליו טלוויזיה. על קיר גבס ניתן לתלות טלוויזיה רק באמצעות מתקן תלויה צמוד קיר. בקירות גבס תליית הטלוויזיה תתבצע באמצעות דיבלים מיוחדים לקיר גבס אשר נכנסים בקלות לקיר ומתפצלים עד הסוף וזאת בכדי לחזק את האחיזה שלהם בקיר. את הדיבלים יש לחבר באמצעות מברג או מברגה. הגבס עצמו איננו מספיק חזק בכדי להחזיק את משקל הטלוויזיה ולכן יש לחבר את מתלה הטלוויזיה לניצבי המתכת שמחברים בין לוחות הגבס.

תליית טלוויזיה על קיר איננה דבר קל ועל כן, כדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע שיודעים כיצד לעשות את העבודה בצורה הטובה ביותר.

צרו עימנו קשר

היתרונות שלנו

אולי גם יעניין אתכם...

רעיונות לתלייה!

מתקין טלויזיה הגיע. היכן תולים את המסך? חשוב כמובן לתלות בהתאמה לחלל החדר. אם מדובר במטבח, אפשר להתקין את הטלוויזיה על זרוע. שיטה זו

להמשך קריאה »
Open chat
אנחנו זמינים גם בוואטסאפ!